OFERTA

TYNKI CEMENTOWE I GIPSOWE

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych Klientów realizujemy zamówienia wykonawstwa zarówno tynków gipsowych i cementowo-wapiennych nakładanych agregatami tynkarskimi.

Dysponujemy elastycznymi mocami co pozwala nam realizować prace już od 100 m2.

Posiadamy stosowny park maszynowy i doświadczenie prowadzące do perfekcji w stosowaniu technologii renomowanych dostawców.

Dla osób niezdecydowanych na tradycyjny tynk gipsowy, który wg niektórych opinii jest mało odporny na uszkodzenia mechaniczne, polecamy rewelację jaka pojawiła się na rynku w roku 2010 - maszynowy tynk gipsowy o zwiększonej twardości Knauf MP 75 Diamant.

Chcąc połączyć zalety tynków gipsowych (gładkość, pochłanianie nadmiaru wilgoci) z zaletą tynków cementowo-wapiennych (twardość), firma Knauf stworzyła tynk gipsowy bardziej odporny na odporny na uderzenia niż tynk cementowo-wapienny. I to właśnie udało się w przypadku nowego tynku Knauf MP 75 Diamant. Nazwa podkreśla jego wyjątkowe właściwości. Jest twardy i wytrzymały jak diament. Ma to ogromne znaczenie zwłaszcza w takich obiektach jak szkoły czy szpitale.

Propomujemy również rewelacyjny tynk na ogrzewanie ścienne MP 75 G/F [ zobacz więcej ]

tynki maszynowe PB Wojniak tynki maszynowe PB Wojniak tynki maszynowe PB Wojniak tynki maszynowe PB Wojniak tynki maszynowe PB Wojniak tynki maszynowe PB Wojniak

PRACUJEMY NA MATERIAŁACH FIRM:

NASI KLIENCI

calbud
sgi
pgb
wrobis
ineko
eiffage
best
warbud
neptun
budimex-dromex

© 2011-2017 Przedsiebiorstow Budowlane Bronisław Wojniak | Wyszystkie prawa zastrzeżone | projekt i wykonanie: Markom-Szczecin